14.07.2017

II miejsce Jana Dymeckiego w Strzelcach Krajeńskich

Medale Pana Jana Dymeckiego

9 lipca 2017 r. w miejscowości Długie koło Strzelec Krajeńskich odbył się 7 etap VIII Grand Prix Kaczmarek Electric MTB, w którym nasz czaplinecki kolarz Jan Dymecki zajął II miejsce w swojej kategorii wiekowej. Dystans o długości 80 km, z przewyższeniami 1500 m, Pan Jan pokonał w ciągu 4 godz. 17 min. i uplasował się na 42 pozycji w ogólnej klasyfikacji.

Warto nadmienić, że wielu startujących zawodników przeliczyło się ze swoimi siłami i w trakcie rundy wycofało, niektórzy przekroczyli limit czasu, nie będąc tym samym klasyfikowanym.

Trasa w Strzelcach Krajeńskich dawała wiele możliwości pokazania umiejętności kolarskich, jednocześnie była rozmaita, było błoto, korzenie, piach i liczne zjazdy.

Kondycja Pana Jana idzie w górę, nowa forma treningów szybkościowo-wytrzymałościowych dają efekty. Kolejne starty w miejscowości Czerwonak i Miedwie.

Serdecznie gratulujemy wspaniałej formy i sukcesów.

Autor: Katarzyna Kibitlewska - insp. ds. promocji i turystyki