NADSZEDŁ TYDZIEŃ I WYDARZENIE, NA KTÓRE WSZYSCY CZEKALIŚMY!
Prosimy wszystkich, bez wyjątku, o przybycie na najważniejszy mecz w dotychczasowej historii naszego klubu i wspólny doping wraz z dobrą zabawą!
"Czaple Razem - Mecz Otwarcia" to projekt, który jest zwieńczeniem 8 ciężkich miesięcy, które poświęciliśmy na zbudowanie tej niesamowitej społeczności! Ta inwestycja czasu doprowadziła do jednej z najpiękniejszych rzeczy, które mogły nam się przytrafić - zbudowaliśmy prawdziwą RODZINĘ (oczywiście Różową Rodzinę), w której każdy jest sobie równy i łączy nas wspólny cel - dobra zabawa!
Przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek, mniejszych lub większych, które mamy nadzieję, że rozbudzą Wasze różowo-biało-czarne serca i wspólnie poprowadzimy DOPING dla naszych Czapli!
Jedną z nich już znacie - po meczu spotykamy się w Bar Ranczo w Czaplinku i wspólnie świętujemy powodzenie całego procesu, który doprowadził nas do tego momentu. Oczywiście w rytmie white girl music i odrobiny mocniejszych, trapowych brzmień.
Mamy też przygotowaną oprawę, którą bardzo chcielibyśmy wspólnie z Wami zaprezentować w 25 minucie meczu. Szczegóły w osobnym poście, ale bądźcie już przygotowani
Pracujemy nad dodatkowymi atrakcjami, żeby uczynić te wydarzenie jeszcze piękniejszym!
Gorąco prosimy o JESZCZE WIĘKSZĄ FREKWENCJĘ niż na meczu pucharowym. Obiecujemy, że damy Wam jeszcze lepsze widowisko i jeszcze lepszy poziom sportowy do oglądania!
Wiemy, że są dożynki, ale urwać się na te niecałe 2 godzinki, to nie grzech
Prosimy - udostępniajcie, zabierajcie znajomych, rodziców, rodziny. Zróbmy razem frekwencję, której Czaplinek jeszcze nie widział i pokażmy CZYM JEST TEN MOVEMENT #RÓŻOWARODZINA!
Pamiętajcie jednak - kibicujemy Czapli, co nie znaczy, że musimy kibicować przeciwko Lechowi Czaplinek. Stwórzmy atmosferę taką, jaka panuje od początku w Różowej Rodzinie - atmosferę przyjaźni i dobrej zabawy.
Autor: MKS Czapla Czaplinek