Puchar Tymbark już od 26 lat inspiruje dzieci w całej Polsce do aktywności fizycznej i spełniania piłkarskich marzeń. To właśnie tutaj swoje pierwsze kroki stawiali reprezentanci Polski, m.in. Ewa Pajor, Sebastian Szymański czy Piotr Zieliński.
Turniej daje najmłodszym możliwość rywalizacji, rozwijania pasji, poznania sportowych idoli i przeżycia niezapomnianej przygody. Finaliści spotykają reprezentantów Polski, zbierają autografy, a zwycięzcy biorą udział w specjalnych treningach.
Do udziału mogą zgłaszać się drużyny dziewcząt i chłopców w kategoriach U-8, U-10 i U-12. Nie są potrzebne regularne treningi – liczy się chęć gry i dobra zabawa!
Zapisy prowadzą nauczyciele lub rodzice przez formularz na stronie Łączy Nas Piłka – Puchar Tymbarku.
Zgłoś drużynę i dołącz do największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie!
Więcej informacji na stronie internetowej PZPN