Cykl webinarów dla przedsiębiorców

Data wydarzenia: 
24.03.2021
Godzina: 
09:00-10:00
Organizator: 
Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego
Miejsce: 
Online
Plakat informacyjny

W ramach współpracy przy realizacji programu „Polska Strefa Inwestycji” Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A zaprasza na cykl spotkań dla przedsiębiorców pn. „Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna w drodze”.

W ramach tego cyklu zorganizowane zostaną spotkania pn. „Inwestujesz tam, gdzie chcesz – kompleksowe wsparcie w rozwoju przedsiębiorców". Z uwagi na obecną sytuację pandemiczną spotkania odbędą się w sieci Internet. Spotkania będą dedykowane dla przedsiębiorstw lokalnych, jak i inwestorów zewnętrznych, którzy są zainteresowani rozwojem i nowymi inwestycjami na terenach gmin w poszczególnych powiatach.

W agendzie webinariów przedstawione zostaną różne zachęty inwestycyjne i instrumenty wsparcia, w tym rządowy program Polska Strefa Inwestycji, dzięki któremu zachęty podatkowe dla przedsiębiorców są dostępne w każdej gminie, na terenach, na których można prowadzić działalność gospodarczą.

Spotkanie online dla przedsiębiorców z terenu powiatu drawskiego odbędzie się 24 marca 2021 r., o godzinie 09:00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Każda z zarejestrowanych osób otrzyma na swój e-mail spersonalizowany link do spotkania online.

Szczegółowy program i formularz rejestracyjny dostępny na stronie: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/sssewdrodzedrawski