19.02.2021

Konkurs na znak graficzny powstającego w ramach kontraktu samorządowego Grupa Centralna Centrum nauki „Cordis” w Świdwinie

plakat

Zapraszamy do udziału w konkursie na znak graficzny powstającego w ramach kontraktu samorządowego Grupa Centralna Centrum nauki „Cordis” w Świdwinie. Wybrane w ramach konkursu logo stanowić będzie element promocji naszej placówki.

Powstająca w Świdwinie placówka Centrum Nauki „Cordis” (Łac. SERCE) będzie miejscem, w którym można ciekawie i wesoło spędzić wolny czas, poszerzając przy tym swoją wiedzę o tajnikach ludzkiego organizmu, nowoczesnych sposobach i metodach promocji zdrowia.

Nowoczesne, interaktywne eksponaty z pewnością skłonią młodych i starszych do zainteresowania się wiedzą o naszym ciele, wyzwalając przy tym mnóstwo uśmiechów.

Prawie wszystko można będzie obejrzeć z bliska, dotknąć, wypróbować, a także znaleźć ciekawe informacje, które dla wielu stanowić będą motywację do zgłębienia wiedzy o poruszonej tematyce.

Centrum Nauki „Cordis” otwarte będzie dla wszystkich osób, niezależnie od wieku, również bez barier architektonicznych ograniczających możliwości zwiedzania osobom niepełnosprawnym.

Budowanie edukacji poprzez zabawę dla wszystkich, niezależnie od wieku, to hasło przyświecające idei powstania Centrum Nauki „Cordis” w Świdwinie.

Jedną z zachęt do odwiedzenia naszego Centrum będzie ciekawe, pomysłowe logo, dlatego ogłaszamy w tej sprawie konkurs licząc na Waszą  kreatywność. Prosimy o zapoznanie się z załączonym informacjami, a w razie potrzeby można telefonować 94 365 03 06 lub pisać k [dot] jedraszczykatpowiatswidwinski [dot] pl.

Zachęcamy do udziału w konkursie.

Szczegóły w załącznikach.

Autor: Krzysztof Skulimowski -Wydział Promocji Centrum Popularyzujące Naukę w Świdwinie/Starostwo Powiatowe w Świdwinie