04.01.2021

Spotkanie ligi wojewódzkiej juniorek w Czaplinku

Czaplineckie siatkarki

W sobotę 19.12.20 r. o godz. 14:00 w hali widowiskowo-sportowej w Czaplinku odbyło się spotkanie ligi wojewódzkiej juniorek pomiędzy KPS Czaplinek a MKS Koszalin.

Dwa pierwsze sety lepiej rozpoczęły zawodniczki z Koszalina, które wygrały pewnie do 10. Trzeci set to zmiany i pokerowe zagrywki naszych trenerów i po dobrej grze czaplinecczanki wygrywają do 20. Czwarty set podobnie jak dwa pierwsze, zdecydowanie pod dyktando koszalinianek, które uciekły na samym początku i dowiozły zwycięstwo do końca, kończąc mecz wynikiem 3:1 na swoją korzyść.

Zwyciężyła drużyna bardziej doświadczona, ograna, która miała po swojej stronie więcej atutów.

Naszym dziewczynom dziękujemy za walkę i zaangażowanie, trzeci set pokazał, że można i trzeba walczyć.

Warto nadmienić, że połowa naszego zespołu to jeszcze kadetki.

Autor: Krzysztof Rosiak, trener KPS Czaplinek