29.01.2021

SZUKACIE KSIĄŻKI, KTÓRA TRAFI W WASZE SERCE? OTO ONA

Magdalena Meldo - "Okruchy"

Aga i Kaj znają się od zawsze, jednak upływem lat tracili ze sobą kontakt. Dziecięca przyjaźń ma szansę odrodzić się na nowo, a nawet stać się czymś więcej. Życie nastolatków nie jest jednak usłane różami. Tajemnice rodzinne kładą piętno na tej znajomości, trudna sytuacja szkolna, zawiść rówieśników, walka o dominację sprawiają, że drogi tych dwojga rozchodzą się coraz bardziej...

„Okruchy” to książka o młodzieży. I o dorosłych. O prostych uczuciach, które są jednak bardzo skomplikowane, o podstawowych relacjach, w których trudno się odnaleźć. O normalnych rodzinach, którym daleko do normalności, o normalnej szkole i uczniach, którzy jedne egzaminy zdają, a innych nie. O przyjaźni, która nie zawsze jest silna i byle wicher może zerwać jej nić. O miłości, która choć jest na wyciągnięcie ręki, wydaje się nieosiągalna.

KSIĄŻKA JUŻ W SPRZEDAŻY!

www.bonito.pl

www.czytam.pl

www.tantis.pl

Więcej informacji na: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4952439/okruchy

O autorce:

Magdalena Meldo (Magdalena Ziętkiewicz) Czaplinianka, ukończyła Szkołę Podstawową w Czaplinku, Liceum Ogólnokształcące w Połczynie Zdroju, wydział Dziennikarstwa na Uniwersytecie w Warszawie - autorka poradników dla branży beauty i FMCG, redaktor naczelna Magazynu Kosmetyki i Magazynu Życie Handlowe, pisarka, dziennikarka. Powieść dla młodzieży OKRUCHY to debiut literacki autorki.