Aktualności

mapa gminy
01.07.2020
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Czaplinek
Szanowni Państwo informujemy, że w dniach od 1 lipca do 31 sierpnia  br. można zapoznać się z wyłożonym do publicznego wglądu projektem STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO GMINY CZAPLINEK.                Jednocześnie przypominamy, iż zgodnie z obwieszczeniem Burmistrza Czaplinka z dnia  24 czerwca 2020 r.  
ulotka kąpielsiko
03.07.2020
BEZPIECZNE WAKACJE
Zachęcamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi sezonu wakacyjnego 2020, przygotowanymi przez promotorów oświaty zdrowotnej WSSE w Szczecinie na podstawie wytycznych i zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego. Dotyczą one miejsc użyteczności publicznej: ośrodków kultury, placów zabaw, kąpielisk i miejsc wykorzystywanych do kąpieli, oraz miejsc wypoczynku i rekreacji.
Park Truck Run
03.07.2020
PARK TRUCK RUN - już otwarty
Miło nam poinformować, że od 29 czerwca 2020 r. PARK TRUCK RUN został oficjalnie otwarty! Park jest ogólnodostępny od poniedziałku do piątku w godz.
03.07.2020
Bądź na bieżąco!
  Szanowni Mieszkańcy,   zachęcamy do skorzystania z centrum powiadamiania SMS.  Będą Państwo otrzymywać informacje dotyczące  sytuacji kryzysowych, ograniczeniach w dostawie wody i energii elektrycznej, blokad dróg oraz anomalii pogodowych.    Najprostszym sposobem dopisania się do listy jest wysłanie sms-a o treści:
XXII Sesja Rady Miejskiej
03.07.2020
Informacja z XXII Sesji Rady Miejskiej w Czaplinku
W dniu 2 lipca 2020 roku o godz. 1100 odbyła się XXII Sesja  Rady Miejskiej w Czaplinku, z wykorzystaniem środków porozumiewania na odległość (z częściowym zdalnym trybem obradowania). Obrady Sesji prowadził Pan Michał Olejniczak – Przewodniczący Rady Miejskiej z sali narad Urzędu Miejskiego w Czaplinku, przy ul. Rynek 6.

Strony