Aktualności

Logo Zakład Gospodarki Komunalnej
22.05.2017
Prace na sieci wodociągowej
ZGK w Czaplinku informuje, że w związku z prowadzonymi pracami przełączeniowymi na sieci wodociągowej w m. Czaplinek w dniu 23.05.2017 (wtorek) w godzinach od 23:00 do 4:00 nastąpi przerwa w dostawie wody. Za powstałe utrudnienia przepraszamy Odbiorców.Dotyczy to miejscowości: Czaplinek, Siemczyno, Niwka, Żelisławie, Łąka.
IX Spinningowy Turniej Trzech Miast – IX FESTIWAL WĘDKARSKI
27.04.2017
To już dziewiąta edycja "Spinningowego Turnieju Trzech Miast", którego gospodarzami są Wałcz, Ińsko i Czaplinek. Każda z imprez wchodzących w cykl turnieju stanowi osobne przedsięwzięcie, a w trakcie ich rozgrywania będą obowiązywać zasady łowienia i punktacji zgodnie z załącznikami i komunikatami, które będą publikowane przez organizatorów poszczególnych imprez.
Logotyp
22.05.2017
Raport z konsultacji społecznych
Szanowni Państwo,w dniu 22 maja br. udostępniony został raport z konsultacji społecznych Projektu Uchwały Rady Miejskiej w Czaplinku w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji w gminie Czaplinek.
herb
22.05.2017
LECH Czaplinek - ISKRA Białogard
W sobotę 20.05.2017 r. odbył się mecz o mistrzostwo KKO, w którym Lech Czaplinek zmierzył się z Iskrą Białogard, przegrywając 2 - 3. Pierwsza połowa meczu przebiegała pod dyktando Lecha, co przyniosło bramkę w 17 minucie gry, którą zdobył Tomasz Tomczak strzałem głową. W 30 minucie drugiego gola strzelił Marcin Resiak z rzutu karnego po faulu na Patryku Zapotocznym.
Mecz drużyny IRAS z Wałczem
22.05.2017
Zwycięstwo Irasa Czaplinek w 16 kolejce Ligi Młodzika
W sobotę 20 maja br, Iras Czaplinek wygrał wyjazdowy mecz z MUKS „Orzeł 2010” Wałcz II  2:1. Było to przedostatnie spotkanie w lidze w tym sezonie dla Irasa. Dzięki zwycięstwu zespół z Czaplinka umocnił się na trzeciej pozycji w tabeli. Bramkę dla Irasa strzelił Cyprian Kozak oraz Filip Smuga. W składzie Irasa Czaplinek zagrali: