Aktualności

zyczenia świąteczne
10.04.2020
Życzenia świąteczne
Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się, wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka. Życzymy, aby Święta Wielkanocne przynosiły radość, pokój i wzajemną życzliwość, aby stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech te święta będą zdrowe i pogodne. Wesołego Allleluja!  
Zasady bezpieczeństwa
10.04.2020
Obowiązek zasłaniania ust i nosa
Od 16 kwietnia (czwartek) 2020 r. każda osoba na ulicy będzie miała obowiązek zasłaniania ust i nosa. Zmianie ulegną także terminy matur i egzaminu ósmoklasisty. Oprócz tego przedłużamy obowiązywanie wszystkich dotychczasowych zasad bezpieczeństwa. To oznacza, że ograniczenia w przemieszczaniu się, czy limity wiernych w kościołach obowiązują również podczas świąt wielkanocnych.
tarcza rolnictwo
10.04.2020
Tarcza Antykryzysowa dla rolników
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi  informuje o nowelizacji ustawy o COVID-19, tak zwanej Tarczy Antykryzysowej. Załączona ulotka informuje rolników o formach pomocy dla rolników i rolnictwa. Szczegóły po kliknieciu w link:
wypalanie traw
10.04.2020
Ogłoszenie - Zakaz wypalania traw !
W związku ze wzmożonymi pracami w okresie wiosennym panującym deficytem wody, przypominamy o obowiązującym zakazie wypalania traw i nieużytków rolnych.
logo legimi
09.04.2020
POSZUKUJESZ LEKTURY? SKORZYSTAJ Z LEGIMI!
Jeśli poszukujesz omawianej aktualnie lektury szkolnej, a nie masz do niej dostępu to zachęcamy do skorzystania z aplikacji Legimi. Nasza Biblioteka posiada dla czytelników kilkanaście kodów dostępu do usługi Legimi. Ważne! Ilość kodów jest ograniczona!

Strony