Orskov Foods S.A. /poprzednio: Agrofreeze S.A./ | Urząd Miejski w Czaplinku

01
fotografia przedstawiająca ruiny zamku w Czaplinku
fotografia przedstawiająca cztery żaglówki na jeziorze

Orskov Foods S.A. /poprzednio: Agrofreeze S.A./

Branża
Adres
Kołomąt 15, 78-550 Czaplinek
Telefon
E-mail
orskovfoods [at] orskovfoods.pl
NIP
6740004216
REGON
001414593
Opis firmy

Kilka słów o Orskov Foods S.A. /poprzednio: Agrofreeze S.A. w Czaplinku/

Chłodnia Agrofreeze powstała w 1990. Jesteśmy firmą ze 100% udziałem kapitału duńskiego. Od początku zajmujemy się skupem i mrożeniem owoców i warzyw. Nasi klienci to znane firmy europejskie o zasięgu światowym. Stabilna pozycja na rynku jest od lat gwarantem naszej wiarygodności.
Duńska firma Orskov Foods, która jest jedynym udziałowcem spółki
Agrofreeze S.A. jest szeroko znana na rynku zachodnim głównie jako dystrybutor mrożonek, cytrusów oraz owoców świeżych. Istnieje od 1943 roku.

Posiadamy dwa zakłady produkcyjne w Polsce:

  • Zamrażalnia w Czaplinku
  • Zamrażalnia w Zajezierzu k. Dęblina

Dostawcami owoców i warzyw do produkcji są głównie rolnicy indywidualni, związani z firmą długoletnimi umowami kontraktacyjnymi, co pozwala nam zabezpieczyć stałą wysoką jakość naszych produktów od początku procesu produkcyjnego. Dla zaspokojenia potrzeb produkcyjnych utworzyliśmy grupy rolników z którymi podpisaliśmy i nadal podpisujemy wiele kontraktów. Promujemy rolników którzy posiadają certyfikat IPO oraz GlobalGap.
Firma Agrofreeze posiada certyfikat ekologicznego mrożenia warzyw i owoców ,oraz posiada wdrożony system zapewnienia bezpieczeństwa żywności BRC i HACCP. Wysoko wykwalifikowana kadra, perfekcyjna baza surowcowa i bardzo dobra zdolność produkcyjna są mocnymi punktami naszej firmy. Dzięki temu nasze towary są w czołówce na rynku Polskim i Europejskim.

Agrofreeze S.A. zmienia nazwę na Orskov Foods S.A..

Modyfikacja nazwy jest podyktowana umacnianiem pozycji międzynarodowej grupy Orskov Foods na rynkach europejskich i światowych oraz ujednolicaniem wizerunku i sposobu prezentacji grupy. Firma Agrofreeze S.A., od samego początku posiadała kapitał duński i była częścią międzynarodowej grupy Orskov Foods, z główną siedzibą w Danii. Firma Orkov Foods rozwija się dynamicznie, dostosowując się do zmian rynkowych i wymagań klientów. Budowanie jednolitej marki Orskov Foods rozpoczęło się już w zeszłym roku, kiedy Agrofreeze Chile zmieniło nazwę na Orskov Foods Chile. Teraz czas na Polskę, dlatego nasze Agrofreeze S.A., po 27 latach, zostaje przekształcone w Orskov Foods S.A.. Nasza stabilna pozycja na rynku, jest od lat gwarantem jakości i wiarygodności. Wciąż się dokształcamy i rozwijamy, stawiamy na profesjonalizm, czyniąc naszą Spółkę miejscem przyjaznym dla wszystkich pracowników, kontrahentów oraz sąsiadującego otoczenia. Zmiana nazwy oznacza również nową strategię biznesową, odpowiadającą najwyższym europejskim i światowym standardom.

Zmienia się również adres witryny internetowej na: www.orskovfoods.pl, nasz profil na facebooku na: @orskovfoodspoland, nasz profil na instagramie na: @orskovfoodspoland

Ponadto wszystkie adresy mailowe, będą posiadały rozszerzenie nowej witryny internetowej tj. @orskovfoods.pl

Dotychczasowe warunki współpracy, dane kontaktowe, rachunki bankowe, numery telefonów oraz pracownicy, z którymi Państwo dotychczas współpracowali – POZOSTAJĄ BEZ ZMIAN.