Zaproszenie do wspólnego budowania stanowisk Cornhole | Urząd Miejski w Czaplinku

01
fotografia przedstawiająca ruiny zamku w Czaplinku
fotografia przedstawiająca cztery żaglówki na jeziorze

Zaproszenie do wspólnego budowania stanowisk Cornhole

Zapraszam mieszkańców naszego miasta do udziału w budowie stanowisk do gry w CORHOLE dnia 16 lipca o godz. 16.00. Zbiórka obok zielonej siłowni przy ulicy Jeziornej.
Projekt został zgłoszony przez Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 1 do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w ramach „Granty Osiedlowe 2024” i uzyskał dofinansowanie w kwocie dziesięciu tysięcy złotych.
 
Cornhole jest popularną grą - sposobem spędzania czasu w plenerze. Dzięki swojej prostocie, łatwości w nauce i wciągającej rozgrywce, cieszy się ogromną popularnością wśród ludzi w różnym wieku. Należy trafić workami do otworów w planszy, zdobywając punkty za każde trafienie. Gra kończy się, gdy jeden z uczestników osiągnie ustaloną wcześniej liczbę punktów. Budowąć będziemy dwa stanowiska przy placu zabaw i zielonej siłowni przy ulicy Jeziornej, oraz dwa stanowiska przy plaży miejskiej nad jeziorem Drawsko.
Proszę o zabranie narzędzi: szpadle, grabie.
 
Po wykonaniu stanowisk do gry w sierpniu br. zostanie zorganizowany pierwszy turniej gry CORNHOLE dla mieszkańców naszego miasta. Dla uczestników będzie przewidziany poczęstunek, a dla zwycięzców upominki i nagrody rzeczowe.
Zapraszam do wspólnej pracy dla dobra naszej małej Ojczyzny.
 
Autor: Bernard Bieniecki- Przewodniczący Zarządu Osiedla Mieszkaniowego nr 1 w Czaplinku