Senior | Urząd Miejski w Czaplinku

01
fotografia przedstawiająca ruiny zamku w Czaplinku
fotografia przedstawiająca cztery żaglówki na jeziorze

Senior

 • KLUBU SENIOR+ W CZAPLINKU

  KLUBU SENIOR+ W CZAPLINKU

  Program Wieloletni "Senior+" na lata 2021-2025, Edycja 2021 w ramach Modułu II
  "Zapewnienie funkcjonowania Klubu Senior+"

  Klub Senior+  w Czaplinku działa w strukturze Miejsko-Gminnego Ośrodka  Pomocy Społecznej w Czaplinku.
  Bieżąca działalność Klubu Senior+ w Czaplinku jest finansowana ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach Programu Wieloletniego „Senior+”  na lata 2021-2025, edycja 2021 oraz środków własnych Gminy Czaplinek.

 • Fotorelacja z otwarcia

  Fotorelacja z otwarcia

  Fotorelacja z otwarcia

 • Warsztaty tańca współczesnego

  Warsztaty tańca współczesnego

  Zapraszamy do udziału w warsztatach tanecznych dla seniorów!!!

 • Prywatka u Babci i Dziadka w Klubie „Senior+”

  Prywatka u Babci i Dziadka w Klubie „Senior+”

  Prywatka jak za dawnych lat, przy gramofonie i starych, winylowych płytach to była pierwsza impreza zorganizowana dla członków Klubu „Senior+” w Czaplinku. Prywatka odbyła się 18 stycznia br. z okazji „Dnia Babci i Dziadka”. Można było przynieść ze sobą własne płyty, lub też posłuchać tych, które przynieśli inni. Przy muzyce z lat młodzieńczych naszych obecnych seniorów, troszkę trzeszczącej, ale jakże urokliwej, wspominano swoje własne prywatki – organizowane w prywatnych mieszkaniach, przy kolorowych, migających żarówkach, własnoręcznie montowanych, taniec i rozmowy, miłosne spotkania i tak dalej, i tak dalej…. Styczniowa prywatka w Klubie taki właśnie miała charakter i atmosferę. Prawie dwudziestoosobowa grupa „młodzieży” seniorskiej po raz pierwszy mogła spędzić takie popołudnie w nowej placówce i w większym gronie, poznać się i zaprzyjaźnić, powspominać i potańczyć.

 • Spotkanie z wielokrotnym Mistrzem Europy w wędkarstwie morskim

  Spotkanie z wielokrotnym Mistrzem Europy w wędkarstwie morskim

  Zapraszamy na spotkanie z wielokrotnym Mistrzem Europy w wędkarstwie morskim - nie tylko członków Klubu, ale także wszystkich innych, którzy byliby zainteresowani m.in. opowieściami z wypraw wędkarskich po Skandynawii.

  Wstęp wolny!

  21 lutego br. o godz. 16:30 w Klubie Senior+, ul. Moniuszki 26.

 • Pokaz makijażu dziennego plakat

  Pokaz makijażu dziennego

  Zapraszamy "senioritki" do Klubu w Walentynki 14 lutego od godz. 10:30 - pokaz oraz porady nt. makijażu dla seniorki.

 • Zabawa w "Randkę w ciemno"

  Zabawa w "Randkę w ciemno"

  Natomiast 13 lutego (wtorek), od godz. 10:30 zapraszamy do wspólnej zabawy w "Randkę w ciemno" - jedna wspólna nagroda dla wszystkich uczestników "Randki", sponsorem nagrody jest Jan Trocki Cafe Bar w Czaplinku, następnie film fabularny o miłości, a o godz. 14:00 rozgrywki brydżowe.

 • Walentynkowe spotkania w Klubie „Senior+”

  Walentynkowe spotkania w Klubie „Senior+”

  Udała nam się wtorkowa "Randka w ciemno" z „przymrużeniem oka”- 4 panie i 4 panów przysporzyło wiele uśmiechów na twarzach licznej publiczności, a przy tym ich humor, dowcip i przede wszystkim wielki dystans do siebie udzielił się wszystkim. Całe działanie miało na celu lepsze poznanie się członków klubu oraz dobrą zabawę. Cel został osiągnięty. Dodatkowo wspólny wspaniały obiad sponsorowany przez pana Jana Trockiego - właściciela „Cafe Bar” w Czaplinku uświetnił imprezę. Podczas posiłku kontynuowano rozmowy o życiu i wspominano swoje pierwsze, młodzieńcze randki. Zwycięskie pary otrzymały drobne walentynkowe upominki.