Usługi i produkty z logo Szwajcarii Połczyńskiej | Urząd Miejski w Czaplinku

01
fotografia przedstawiająca ruiny zamku w Czaplinku
fotografia przedstawiająca cztery żaglówki na jeziorze

Usługi i produkty z logo Szwajcarii Połczyńskiej

 • obiekt z logo szwajcarii

  Smażalnia i wędzarnia ryb ,,U Romana'' w Starym Drawsku

  #SzwajcariaPołczyńska Cykl artykułów informujących o lokalnych usługodawcach i producentach, którzy działają w ramach marki regionalnej Szwajcaria Połczyńska.
  Firma nasza powstała w 1991 r. i od tego czasu specjalizuje się w przetwórstwie ryb słodkowodnych. Na początku było to wędzenie i smażenie ryb, lecz z biegiem czasu zajęliśmy się również robieniem ryb w słoikach. Ryby wędzone takie jak sielawa z pomocą LGR-Szczecinek została wpisana na listę produktów regionalnych pod nazwą ,,Sielawa wędzona z Pojezierza Drawskiego’’. Nasza firma jest wpisana w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego jako producent produktów Dziedzictwa Kulinarnego. Nasze produkty w słoikach robimy w zalewach octowych i octowo-miodowych na miodzie Pojezierza Drawskiego (również wpisanego jako Dziedzictwo Kulinarne). Ryby, które oferujemy to: sielawa, sieja, pstrąg, okoń, szczupak, lin, płoć, karaś, troć i śledź.
  Link do strony: https://www.facebook.com/profile.php?id=100082881025399

 • Słoneczny czarter z logo Szwajcarii

  Słoneczny Czarter

  #SzwajcariaPołczyńska Cykl artykułów informujących o lokalnych usługodawcach i producentach działających w ramach marki regionalnej Szwajcaria Połczyńska.
  Szwajcaria Połczyńska to nie tylko wzniesienia i górki, ale też fantastyczne żeglowne jeziora. W tym drugie najgłębsze jezioro w Polsce – Jezioro Drawsko. Wprawdzie sezon żeglarski się skończył, ale czas pomyśleć o kolejnym. Niezastąpiona jest w tym przypadku możliwość wypożyczenia jachtów w „Słonecznym Czarterze” – czyli u partnera Marki Szwajcaria Połczyńska. Jachty cumują na przystani Campingu WAJK, 78-551 Piaseczno 23.


  Kontakt: Jachty Drawsko – Czartery Słoneczny Czarter ul. Rzemieślnicza 1, 78-320 Połczyn Zdrój,
  tel. 519 874 720
  e-mail: kontakt@slonecznyczarter.pl
  strona internetowa: Słoneczny Czarter (slonecznyczarter.pl)