Gospoda Podzamcze | Urząd Miejski w Czaplinku

01
fotografia przedstawiająca ruiny zamku w Czaplinku
fotografia przedstawiająca cztery żaglówki na jeziorze

Gospoda Podzamcze

78-550 Stare Drawsko
tel. 94 375 88 85

Restauracja „Gospoda Podzamcze” zachwyca oryginalnym położeniem nad jez. Drawskim, przytulnym ogrodem, niebanalnym wystrojem wnętrza oraz domową kuchnią.

Dodatkową atrakcję stanowią położone nieopodal ruiny zamku Drahim.

Naszym gościom proponujemy bogate menu tradycyjnej kuchni polskiej (wołowina, wieprzowina, drób, ryby). Serwujemy również dania wegetariańskie.

Wszystkie potrawy są gotowane na miejscu, wg sprawdzonych receptur oraz zawsze ze świeżych produktów. Naszą specjalnością jest placek po węgiersku, roladki ze szpinakiem oraz odławiana z pobliskiego jeziora sielawa, której rewelacyjny smak nigdzie nie smakuje lepiej niż na Pojezierzu Drawskim.

Nasza restauracja dzięki swojemu dogodnemu położeniu, smacznej polskiej kuchni oraz przystępnym cenom od lat przyciąga rzesze gości. Organizujemy również przyjęcia i imprezy okolicznościowe, a w sezonie letnim ogniska w przylegającym do restauracji ogrodzie.

„Gospoda Podzamcze” to miejsce z uroczym klimatem i miłą obsługą, w którym można dobrze zjeść i miło spędzić czas w harmonii z naturą oraz z dala od miejskiego zgiełku. Serdecznie zapraszamy.

Nasza restauracja dzięki swojemu dogodnemu położeniu, smacznej polskiej kuchni oraz przystępnym cenom od lat przyciąga gości i turystów z całej Polski i zagranicy.

„... a więc, jak za króla Sasa jedz, pij i popuszczaj pasa.”