30. FINAŁ WOŚP | Urząd Miejski w Czaplinku

01
fotografia przedstawiająca ruiny zamku w Czaplinku
fotografia przedstawiająca cztery żaglówki na jeziorze

30. FINAŁ WOŚP

Jak co roku Czaplinek wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jesteśmy z WOŚP-em od samego początku. Przed nami 30. Finał. 30 stycznia 2022r. zagramy z Wielką Orkiestrą.

Z uwagi na sytuację pandemiczną spotykamy się na parkingu przy hali widowiskowo-sportowej w Czaplinku. W godzinach 16.00-20.00 odbędą się  licytacje (17.00,18.00,19.00), animacje sportowe, w części artystycznej wystąpią: podopieczni Studio Esti, Duet Herons-w składzie Maciej Jasiński i Wojciech Zięba, Antoni Ostrowski, Tako&Szeryf oraz Ewa Olkowska. Nie zabraknie również stoiska z gorącymi napojami, ciastem, watą cukrową oraz popcornem. Przez cały dzień będzie można, wspierać WOŚP wrzucając pieniądze do skarbonek wolontariuszy.

Zachęcamy lokalnych darczyńców pragnących wesprzeć WOŚP do przekazania fantów (wyjątkowych gadżetów, słodyczy, rękodzieła czy usług), które zostaną zlicytowane podczas 30. Finału.
Przedmioty do licytacji można przynosić do siedziby sztabu WOŚP-u w Czaplinku (Czaplinecki Ośrodek Kultury ul. Pławieńska 1a).

Wszystkie pozyskane środki podczas 30. Finału WOŚP zostaną wykorzystane na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.
Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w tej szczytnej akcji.
 

Autor: Anna Jankowska-Słotwińska-CzOK