Pierwszy mecz ligowy juniorek KPS Czaplinek | Urząd Miejski w Czaplinku

01
fotografia przedstawiająca ruiny zamku w Czaplinku
fotografia przedstawiająca cztery żaglówki na jeziorze

Pierwszy mecz ligowy juniorek KPS Czaplinek

W sobotę 9 października 2021 r. na sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Czaplinku pierwszy mecz w rozgrywkach ligi wojewódzkiej juniorek  ZZPS w sezonie 2021/2022 rozegrały między sobą dwie nasze drużyny juniorskie. Zwycięsko z tej potyczki wyszły zawodniczki KPS Czaplinek I, które bez straty seta wygrały z młodszymi koleżankami z drugiego zespołu 3:0 (25:8, 25:7, 25:9). Obydwu drużynom dziękujemy za podjętą walkę w tym spotkaniu i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

Składy naszych zespołów wyglądają następująco:

  • KPS Czaplinek I: Kuzio P., Babiak J., Babiak K., Michaliszyn L., Kalka B., Kaczir A., Waszajło R., Gabryś A.
  • KPS Czaplinek II: Zalewska Z., Michaliszyn D., Kliszczak S., Wojtczak A., Nowacka D., Jakubowicz H., Górska N., Smuga K., Wojtczak K., Rylik D.

Kolejne mecze ligowe nasze zespoły rozegrają w weekend 23-24 października w Czaplinku. KPS Czaplinek I zmierzy się z GTS LOMS Plas Gryfice, zaś KPS Czaplinek II z drużyną UKS Pomorzanie-Pogodno-Bukowe Szczecin. Już dzisiaj zapraszamy serdecznie na te spotkania wszystkich naszych kibiców.

Zachęcamy również do śledzenia profilu naszego klubu na portalu Facebook pod adresem www.facebook.com/kpsczaplinek, na którym znajdują się m.in. bieżące informacje z życia klubu, zapowiedzi meczowe oraz relacje ze spotkań.

 

Źródło: Łukasz Smoleński, kierownik KPS Czaplinek