Podopieczni Ariela Gondka zagrali w Łobzie | Urząd Miejski w Czaplinku

01
fotografia przedstawiająca ruiny zamku w Czaplinku
fotografia przedstawiająca cztery żaglówki na jeziorze

Podopieczni Ariela Gondka zagrali w Łobzie

W niedzielne popołudnie 12 marca 2023 r. drużyna młodzika AP Czaplinek rozegrała turniej „Światowid CUP 2023” w Łobzie w roczniku 2011. W turnieju wzięły udział drużyny: Żaki Szczecin A, Żaki Szczecin B, Technik Świdwin, Światowid Łobez A, Światowid Łobez B. Turniej był zorganizowany i przeprowadzony bardzo sprawnie.

Nasi chłopcy zagrali świetne zawody i zasługują na słowa uznania za walkę i zaangażowanie. Miejsce 5, które zajęli nie odzwierciedla jakości gry naszej drużyny. Pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony. Wszystkie spotkania, które rozegraliśmy były na wysokim poziomie niestety czasami zabrakło zwykłego szczęścia, żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Mimo to wyjechaliśmy z Łobza bogatsi o kolejne doświadczenia i umiejętności piłkarskie. Gratulujemy zwycięzcom drużynie Żaków Szczecin, która zdobyła dwa pierwsze miejsca oraz trzeciej drużynie w klasyfikacji Światowid Łobez A.

W naszej drużynie zagrali: Wiktor Sepiotek, Wiktor Oleszkiewicz, Miłosz Juszczak BR, Jan Kaniewski, Franciszek Grzymała, Jakub Potoczniak, Dawid Stępniak, Fabian Augustyniak, Szymon Biegajło, Patryk Łapiński.
Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Szymon Biegajło, który był również najmłodszym zawodnikiem turnieju – rocznik 2013. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Miłosz Juszczak.

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Gminy Czaplinek.

www.apczaplinek.pl

Autor: Erwin Biegajło – AP Czaplinek