Wyniki zawodów akrobatycznych w kwietniu 2024 | Urząd Miejski w Czaplinku

01
fotografia przedstawiająca ruiny zamku w Czaplinku
fotografia przedstawiająca cztery żaglówki na jeziorze

Wyniki zawodów akrobatycznych w kwietniu 2024

20 kwietnia  2024 r. odbyły się zawody RAWICZ ACRO CUP startowało tam około 400 zawodników, a w II części zawodów: Turnieju Dwójek i Trójek 160 zawodników.

Z Czaplinka z klubu ULKS Akrobatyka Czaplinek startowało 17 zawodników. W dwójkach żeńskich w klasie Młodzik II miejsce zdobyły: Maria Stephan z Mają Skonieczną, na V miejscu uplasowały się w swojej kategorii wiekowej Alicja Stephan z Alicją Todys, Maria Stephan z Aleksandrą Stephan.

W konkurencji OPEN:

II miejsce wywalczyły Kalina Nagórska z Alicją Turowską, V miejsce Zosia Radomińska z Amelią Barna, V miejsce Klara Brzemińska z Karoliną Skrocką

III miejsce zdobyły zawodniczki z  trójki żeńskiej w składzie: Wiktoria Połeć, Lena Makuch i Kornelia Stróżyk

Na IV miejscu uplasowały się zawodniczki z trójki żeńskiej w klasie III: Pola Ząbczyk, Amelia Sielatycka, Małgorzata Todys

Dnia 27 kwietnia 2024 r. w Pile odbyły się zawody pod nazwą Ogólnopolski Turniej Akrobatyki Sportowej. Były to zawody pod patronatem prezydenta Piły, a organizatorem był klub Arabeska z Piły. Startowało tam 160 zawodników w różnych konkurencjach i rzutach. Z Czaplinka z klubu ULKS Akrobatyka Czaplinek startowało 41 zawodników.

Zdobyliśmy tam 9 medali złotych, 4 srebrne i 10 medali brązowych. Każdy zawodnik prócz dyplomu i medalu otrzymał nagrodę w postaci koco-ręcznika.

Zawodniczki startujące w Pierwszym Kroku Akrobatycznym w kategorii indywidualnej zajęły: