Walentynkowe spotkania w Klubie „Senior+” | Urząd Miejski w Czaplinku

01
fotografia przedstawiająca ruiny zamku w Czaplinku
fotografia przedstawiająca cztery żaglówki na jeziorze

Walentynkowe spotkania w Klubie „Senior+”

Walentynkowe spotkania w Klubie „Senior+”

Udała nam się wtorkowa "Randka w ciemno" z „przymrużeniem oka”- 4 panie i 4 panów przysporzyło wiele uśmiechów na twarzach licznej publiczności, a przy tym ich humor, dowcip i przede wszystkim wielki dystans do siebie udzielił się wszystkim. Całe działanie miało na celu lepsze poznanie się członków klubu oraz dobrą zabawę. Cel został osiągnięty. Dodatkowo wspólny wspaniały obiad sponsorowany przez pana Jana Trockiego - właściciela „Cafe Bar” w Czaplinku uświetnił imprezę. Podczas posiłku kontynuowano rozmowy o życiu i wspominano swoje pierwsze, młodzieńcze randki. Zwycięskie pary otrzymały drobne walentynkowe upominki.

W tym samym dniu przecudowny prezent walentynkowy otrzymali klubowicze od Burmistrza Czaplinka Adama Kośmidra i Przewodniczącego Gminnej Komisji PiRPA w Czaplinku: masażer elektryczny, wspomagający zdrowie fizyczne seniorów, oczywiście od razu został wypróbowany - coś fantastycznego! Pełny relaks. Serdecznie dziękujemy!

14 lutego (środa) nasze seniorki otrzymały kolejny prezent walentynkowy: od godz.10:30 wizażystka pani Magda Smyk udzielała porad kosmetycznych, a także wykonywała makijaż dzienny oraz wieczorowy wszystkim paniom licznie przybyłym na warsztaty. Warsztaty prowadzone były w ramach wolontariatu. W imieniu seniorek serdecznie dziękuję pani Magdzie za cierpliwość, fachowe porady i wykonanie tak wielu makijaży, nasze panie były bardzo szczęśliwe, a niektóre z nich po raz pierwszy były umalowane.

Podczas walentynkowego spotkania, oczekując w kolejce do makijażu, niektóre  panie wykorzystały ten czas bardzo czynnie, wykonując ćwiczenia rozciągające i przeprowadzając zawody w magnetyczne darty w salce do ćwiczeń.

Wszystkim członkom klubu składamy życzenia z okazji Walentynek: wiele radości i miłości.