Bardzo dobry występ drużyny z rocznika 2014 na turnieju „Elite Cup 2024” w Złocieńcu | Urząd Miejski w Czaplinku

01
fotografia przedstawiająca ruiny zamku w Czaplinku
fotografia przedstawiająca cztery żaglówki na jeziorze

Bardzo dobry występ drużyny z rocznika 2014 na turnieju „Elite Cup 2024” w Złocieńcu

W niedzielny poranek 11 lutego 2024 r. zespół AP Czaplinek rocznik 2014 wziął udział w turnieju „Elite Cup 2024” rozgrywanym w hali sportowej w Złocieńcu, którego gospodarzem była miejscowa Akademia Piłkarska Złocieniec. Jak zawsze kiedy pojawiają się zawodnicy tego rocznika nie brakuje świetnych zagrań, dryblingów oraz pięknych bramek. Chociaż nie było łatwo, bo drużyny biorące udział w turnieju prezentowały bardzo wysoki poziom, nasi zawodnicy spisali się znakomicie. Turniej był bez klasyfikacji końcowej, ale i tak każdy z zawodników był zwycięzcą, zabierając po turnieju bagaż doświadczeń, uśmiech oraz okazały medal.

Dziękujemy gospodarzom turnieju, za świetnie przygotowane zawody. Dziękujemy również rodzicom za wspaniały i kulturalny doping oraz kierowcy za bezpieczny dojazd i powrót do Czaplinka.

W turnieju udział wzięło w sumie 6 drużyn: KS AP Złocieniec, Rozwój Koszalin, AP Kotwica Kołobrzeg, AP Czaplinek, Unia Białogard oraz Pogoń Szczecin FS Płoty.

Zespół AP Czaplinek reprezentowali: Aleksander Bołdysz , Wojciech Głowa, Antoni Meszka, Oliwier Patoka, Lena Pawłowicz, Alan Rasztubowicz, Michał Sapiński, Błażej Sobala, Jan Swędzikiewicz i Adam Szymański, Trener: Rafał Skibicki

www.apczaplinek.pl

Autor: Erwin Biegajło - Akademia Piłkarska Czaplinek