Burmistrz z życzeniami u Seniorów z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora | Urząd Miejski w Czaplinku

01
fotografia przedstawiająca ruiny zamku w Czaplinku
fotografia przedstawiająca cztery żaglówki na jeziorze

Burmistrz z życzeniami u Seniorów z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora przypadającego 14 listopada 2023 r. burmistrz Czaplinka Marcin Naruszewicz udał się z życzeniami do czaplineckich klubów i stowarzyszeń zrzeszających Seniorów.

Pierwsze spotkanie burmistrza odbyło się 13 listopada br.  Burmistrz tego dnia udał się na zaproszenie Seniorów Klubu Seniora „Krystynka” działającego w ramach stowarzyszenia Wspólnota Lokalna do Czaplineckiego Ośrodka Kultury, gdzie Seniorzy świętowali swój dzień.  Miłym akcentem był pokaz mody lat 20. i 30., który przedstawili Seniorzy i Seniorki z Klubu Krystynka.

Następnie 14 listopada br. burmistrz spotkał się z seniorami uczęszczającymi do Klubu Senior+, a 16 listopada Burmistrz odwiedził członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koła Czaplinek.

Burmistrz, składał wszystkim świętującym tego dnia najserdeczniejsze życzenia. Życzył wciąż młodym sercem i duchem Seniorom, zdrowia, spokoju oraz wielu lat życia wypełnionego szacunkiem, życzliwością i miłością najbliższych. Dziękując za trud w wychowaniu nowych pokoleń oraz wpojenie największych wartości wręczył na ręce przedstawicieli klubów seniorskich drobne upominki.

Wszystkie spotkania przebiegały w sympatycznej atmosferze. Uczestnicy mogli porozmawiać osobiście z Burmistrzem na nurtujące ich tematy. Nie zabrakło wzruszeń oraz ciekawych rozmów przy filiżance kawy i pysznych słodkościach.