Wygrana młodzika starszego Akademii Piłkarskiej Czaplinek na inauguracje rundy wiosennej | Urząd Miejski w Czaplinku

01
fotografia przedstawiająca ruiny zamku w Czaplinku
fotografia przedstawiająca cztery żaglówki na jeziorze

9 kwietnia 2024 r., na zakończenie weekendowego i słonecznego grania naszej Akademii zagraliśmy w lidze młodzika starszego D1 U-13 z Koroną Człopa.

Mecz w naszym wykonaniu zaczął się lekko bojaźliwie. Chłopcy nie mogli złapać odpowiedniego rytmu przez co wynik spotkania na 0:1 otworzył zespół z Człopy. Po stracie bramki nasz zespół wziął się za odrabianie strat. Jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy bramkę wyrównującą strzelił dla naszego zespołu Piet Balvert. Druga połowa należała już wyłącznie do naszej drużyny.

Dużym plusem tego spotkania byli chłopcy z rocznika 2013.

Ich wkład był niezwykłym wsparciem dla drużyny z rocznika 2011. Dziękujemy !