Zwycięstwo Akademii Piłkarskiej Czaplinek w drugiej kolejce w lidze Młodzika Młodszego | Urząd Miejski w Czaplinku

01
fotografia przedstawiająca ruiny zamku w Czaplinku
fotografia przedstawiająca cztery żaglówki na jeziorze

W niedzielę, 14 kwietnia 2024 r. zespół trenera Adama Marczaka rozegrał drugą kolejkę w rundzie wiosennej w terenowej lidze Młodzika Młodszego.

Początek spotkania to kilka groźnych sytuacji bramkowych gości. Jedna z nich została wykorzystana i nasza drużyna przegrywała 0:1. Każda kolejna minuta meczu to coraz większa przewaga naszego zespołu. Wiele ataków i gry na połowie przeciwnika kończy się w pierwszej połowie strzeleniem czterech bramek. Druga część spotkania to już całkowita dominacja naszych zawodników, którzy aplikują gościom kolejne dwie bramki.

Gratulacje dla wszystkich zawodników za zaangażowanie i grę do ostatniej minuty.

Akademia Piłkarska Czaplinek VS Barwicka Akademia Sportu 6-1