Festiwal Muzyki Rap - "Rap Strefa" | Urząd Miejski w Czaplinku

01
fotografia przedstawiająca ruiny zamku w Czaplinku
fotografia przedstawiająca cztery żaglówki na jeziorze

Festiwal Muzyki Rap - "Rap Strefa"

Kategoria wydarzenia
kulturalne
Data wydarzenia
Organizator
Czaplinecki Ośrodek Kultury
Miejsce
Amfiteatr
Adres
ul. Parkowa, Czaplinek
Wstęp
30 zł
Opis wydarzenia
Zapraszamy na Festiwal Muzyki Rap - „Rap Strefa” - już 23 września w czaplineckim amfiteatrze.
Festiwal będzie się składał z dwóch części.
 
*około godziny 18:00 - konkurs młodych raperów. Główna nagroda to 1500 złotych. Zainteresowanych artystów prosimy o przesłanie dwóch lub jednego utworu na adres: rapstrefaczaplinek@gmail.com
 
*Około godziny 20.00 - występ artystów skupionych wokół muzyki rap:
Szeryf
Kony
Teabe
Wac Toja
 
•Szeryf (Kamil Juszczak) -młody raper reprezentujący Czaplinek.
•Kony -reprezentant Szczecina, można go usłyszeć w kawałku „Zegar” na najnowszej płycie Majora „Klepsydra”. Ma na swoim koncie album „Toxic”.
•Teabe -warszawski raper znany z kawałka „Willy Wonka” .
•Wac Toja -inaczej Wacław Osiecki, to polski raper urodzony w Kisielicach, mieszkający w Elblągu, a następnie w Gdańsku. Posiada charakterystyczną barwę głosu. Muzyka rapera jest świeża, oryginalna i nowoczesna.
Wac Toja był członkiem wytwórni QueQuality. Najpopularniejszym utworem wykonawcy w serwisie YouTube pozostaje "Kapitan". Piosenka ma już ponad 30 milionów wyświetleń. Raper może ponadto pochwalić się czterema złotymi płytami za utwory "Flamenco", "Fala (Piri Piri)", "Chili Hot" i "Scooby Doo". Co więcej, nagrania "Perfekt" i "Ciepło ciała" pokryły się platyną.
Wac Toja gościł na swoich płytach m.in. Kizo, Tymka i Malika Montanę. Artysta dostaje też sporo zaproszeń od innych twórców. Gościnnie wystąpił m.in. u Quebonafide, Białasa, Solara i Żabsona.
Bilety w cenie 30 złotych można kupić w Czaplineckim Ośrodku Kultury lub przez stronę internetową kupbilecik http://kbq.pl/81049.
 
Zakup biletu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu "Rap Strefy"(link poniżej).
 
Osoby poniżej 16-tego roku życia przed wejściem na wydarzenie będą musiały okazać pisemną zgodę rodzica/opiekuna prawnego.
 
 

Zapraszamy!

 
Podczas festiwalu mogą pojawić się treści nieodpowiednie dla dzieci. Udział w festiwalu osób nieletnich wyłącznie za zgodą rodziców/opiekunów prawnych.